.

.

Одлична цена
XMXCZKJ Магнетни Автомобил Носителот Телефон За Iphone X 7 8 Samsung S7 S8 За Мобилен Телефон Носителот 360 степени Планината Стојат GPS

XMXCZKJ Магнетни Автомобил Носителот Телефон За Iphone X 7 8 Samsung S7 S8 За Мобилен Телефон Носителот 360 степени

DEN 253.92

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
XMXCZKJ
Број На Модел На:
NM-UCHM043
полнач:
No
Компатибилен Бренд:
Универзална
Материјал:
ABS
Има Звучник:
No
Употреба:
Автомобил
Магнетно:
Yes
Стил:
Мобилен Телефон Носители & Стои
Број На Модел На:
Магнетни Воздухот Се Пропустливи Планината Носителот
носителот:
магнетни телефон носителот
функција 1:
автомобил телефон носителот
Карактеристика 2:
Магнет Држач За Во Автомобил
функција 3:
Soporte Magnetico Став Мобилен Телефон
карактеристика 4:
автомобил магнетен држач
прилагодлив:
360 Степени Rotatable Носителот
Компатибилен Модел На Телефон:
За iPhone, Samsung Xiaomi Huawei THC за Сите 3-6 Инчен Телефон Итн
боја:
Црна ,Црвена
Производи во категоријата