.

.

Одлична цена
Нов Ултра-тенок Спојувалка за Каиш Случај Holster за iPhone 8 7 6s СТП Кожа Половината Пакети Мобилен телефон Торба за Samsung S8 Плус S8/Sony/Asus

Нов Ултра-тенок Спојувалка за Каиш Случај Holster за iPhone 8 7 6s СТП Кожа Половината Пакети Мобилен телефон Торба

DEN 191.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
4.7 инчен, 5.2 инчен, 5.5 инчи, 6.3 инчи
дизајн:
Бизнис,Обична,Гроздобер
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6s,iPhone 6 Плус,iPhone 7,iPhone 5s,iPhone 6s плус,iPhone 8,iPhone 6,iPhone X,iPhone 7 Плус,iPhone 8 Плус
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Големина:
4.7 inch-6.3 inch
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
торбичка случај
Тип:
Торбичка
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Бренд Име:
effelon
Функција 8:
за iphone 6 6s .за iphone 8 / 7
Карактеристика 7:
за iphone 8 плус holster
Одговара за 1:
случај holster кожа торбичка
Функција 6:
Торба Стегач за на Рака случај За iphone
Карактеристика 5:
мобилен телефон случаи
карактеристика 4:
за Samsung Галакси s8/S7 /S6 edge/S6/S5
функција 3:
мобилен телефон спојувалка за каиш
Модел:
појас за iphone случај
боја:
Браун,Блок,Каки
Карактеристика 2:
мобилен телефон случаи
Производи во категоријата