.

.

Одлична цена
карбонски влакна задните Покривот усна спојлер за BMW E92 купе 2007-2013 прозорец крило Автомобил Стил

карбонски влакна задните Покривот усна спојлер за BMW E92 купе 2007-2013 прозорец крило Автомобил Стил

DEN 2823.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

За Возило Брендови/Модел:
BMW
Бренд Име:
MCARCAR КОМПЛЕТ
Модел Година:
2007-2013
Име На Модел:
JC-BME920527
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
10cm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
10cm
Објектот Тежина:
3.5kg
Материјал Тип:
CF
Специјални Функции:
спојлер
Тип На Објект:
Спојлери
Производи во категоријата
DEN 249.60 -72 %