.

.

Одлична цена
Нова Ниска месо тело Дури и се Хранат Одење Пеш со Забите за ПЕЈАЧ и Многу Други Машина за Шиење 5BB5026

Нова Ниска месо тело Дури и се Хранат Одење Пеш со Забите за ПЕЈАЧ и Многу Други Машина за Шиење 5BB5026

DEN 203.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Употреба:
Вез
Бренд Име:
OZXHIXU
Материјал:
Челик
Тип:
Машина За Шиење Делови
Производи во категоријата
DEN 8880.00 -60 %