.

.

Одлична цена
AILANG Бренд Врвот на Листата се Види Механички Скелет Црна Dial Кристал Сребро Златен Бизнис Формално Luxurius Подарок за Почесен A020

AILANG Бренд Врвот на Листата се Види Механички Скелет Црна Dial Кристал Сребро Златен Бизнис Формално Luxurius Подарок

DEN 2369.28

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Бендот Ширина:
20mm
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Dial Дијаметар:
39mm
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Бренд Име:
AILANG
Затворач Тип:
Притисни Копче Скриени Затворач
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Стил:
Fashion & Неврзан
Број На Модел На:
A020
Случај Дебелина:
11mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
обложени стакло
Бендот Должина:
22cm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Пол:
M
Стил:
Мода, рекреација
style2:
бизнис
Види бенд материјал:
Од нерѓосувачки Челик и се Вистинска Кожа
Декорација:
Скелетот, Кристал
Погодна прилика:
Насекаде
Производи во категоријата