.

.

Одлична цена
Домот Пурпурна Tassel Шарм Rudraksha & Pyrite27 Мушка Хривнија Фенси Jaspers Питу Бохемски Мала Beaded Хривнија BM11039

Домот Пурпурна Tassel Шарм Rudraksha & Pyrite27 Мушка Хривнија Фенси Jaspers Питу Бохемски Мала Beaded Хривнија BM11039

DEN 911.04

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
MUDULLA
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Број На Модел На:
BM11039
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Метали Тип:
Никој
Функција:
Расположение Tracker
is_customized:
Yes
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Класичен
Производи во категоријата
DEN 8880.00