.

.

Одлична цена
10pcs MP2208DL MP2208 2208 QFN-14 нови оригинални бесплатен превозот

10pcs MP2208DL MP2208 2208 QFN-14 нови оригинални бесплатен превозот

DEN 149.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
BXV
Тип:
Вози IC
Состојба:
Нови
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
MP2208DL
is_customized:
Yes
Примена:
pcb
Пакет:
QFN
Производи во категоријата