.

.

Одлична цена
Моден Топла Продажба Бебе Kleding Tee+Панталони 2stk 4 Боја Шарени Ѕвезда Печати Среќа Деца Облека Поставува

Моден Топла Продажба Бебе Kleding Tee+Панталони 2stk 4 Боја Шарени Ѕвезда Печати Среќа Деца Облека Поставува

DEN 325.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Дете НИ Големина:
12M, 24M, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Бренд Име:
CCOM-CCOME
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Геометриски
Стил:
Моден
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
GG103
Sleeve Стил:
Редовни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Pullover
Материјал:
Памук мешавина
Пакет:
1*блузи,1*панталони
боја:
црна,сива,жолта,црвена
Возраст:
1-4Y
Сезоната:
Лето
Производи во категоријата
DEN 8880.00 -4 %