.

.

Одлична цена
Плетенка на Воланот Покритие за Mazda MX-5 2009-2013 RX-8 2009-2013 CX-7 CX7 2007-2009 capa став volante

Плетенка на Воланот Покритие за Mazda MX-5 2009-2013 RX-8 2009-2013 CX-7 CX7 2007-2009 capa став volante

DEN 1879.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Боја Име:
Црна бод, Zift бод, Браун бод, бела Полумесечина stich, Сина бод, Црвена бод, Жолта бод, Портокал бод, Бела бод, Custom
Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Објектот Ширина:
10.2cm
Име На Модел:
за Mazda MX-5 2009-2013 RX-8 2009-2013 CX-7 CX7 2007-2009
Специјални Функции:
Личност обичај дел
Бренд Име:
загреано
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
99cm
Материјал Тип:
flannelette
Објектот Висина:
0.5cm
Објектот Тежина:
0.25kg
Објектот Дијаметар:
49.5cm
Група туристи:
возачот на автомобилот
Специјални Функции:
Издржливи во употреба
Функција:
Бојата нема да исчезнат за долго време
функција 1:
плетенка на воланот
Тип На Објект:
Тампа не volante не carro
Производи во категоријата