.

.

Одлична цена
8Pcs/многу Автомобил Жица Клип USB Кабел Автомобил Клип за Мерцедес Бенц W203 W211 W204 W210 W124 AMG W212 W220 W205 W202 Cla W213 W201 Clk

8Pcs/многу Автомобил Жица Клип USB Кабел Автомобил Клип за Мерцедес Бенц W203 W211 W204 W210 W124 AMG W212 W220 W205

DEN 235.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Висина:
1.5cm
Тип:
Други 3D Налепница
Објектот Дијаметар:
1cm
Објектот Ширина:
1cm
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Модел:
ОЕМ
дизајн:
Цртан филм
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Налепница Сместување:
Внатрешна
Материјал Тип:
ABS
Објектот Должина:
2.6cm
категорија:
3D
Бренд Име:
OKECAM
Име На Модел:
за мерцедес
is_customized:
Yes
боја:
Црна
Тип На Објект:
Автомобил Кабел Клип
Специјални Функции:
Еколошки,Лесно да клип и да ги отстрани
Погоден за:
За Слушалки/USB кабел, полнач линија
функција 1:
За Мерцедес W163
Карактеристика 2:
За Мерцедес W221
функција 3:
За Мерцедес glk
карактеристика 4:
За Мерцедес slk
Карактеристика 5:
За Мерцедес w168
Функција 6:
За Мерцедес gla
Производи во категоријата