.

.

Одлична цена
3 Банда 1 Начин Црн Панел Стакло Ѕид Светлина Префрлете Се Притисни На Копчето Се Префрла Interrupteur Во Светот Со Користење На

3 Банда 1 Начин Црн Панел Стакло Ѕид Светлина Префрлете Се Притисни На Копчето Се Префрла Interrupteur Во Светот Со

DEN 171.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Стандард:
Universal Plug
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Примена:
Болница,Комерцијални,Индустриски,Станбени / Општа Намена
Синхрони Исправање Технологија:
No
Под контрола се Префрлите:
No
Број На Модел На:
BM-03
Заштита Од Преоптоварување:
No
Број на USB Порти:
Никој
Господар Префрлате:
No
Заземјување:
Стандард Заземјување
Surge Protector:
No
Еден USB Max Излез:
Никој
Номинална Напон:
250V
Номинална Струја:
16A
WIFI:
No
Бренд Име:
SRAN
Места Број:
1
Тип:
ѕиден штекер
боја:
Црни сјајни
димензија:
86X86mm
Панел Материјал:
Сјајни Заврши / Пламен Retardant Пластика
Користете област:
Светот
Тип На Прекинувач:
3 Банда 1 Начин Се Префрлите
Завртка дупка растојание:
60mm
Пакување:
Белата кутија
Количина:
1 Парче
Гаранција:
12 месеци
Производи во категоријата
DEN 8880.00 -60 %