.

.

Одлична цена
5pcs / set, 5d Diy Дијамант Сликарство, Плоштад Кристал Крстот Бод Дијамант Везови Египетската божица дијамант мозаик дома декември

5pcs / set, 5d Diy Дијамант Сликарство, Плоштад Кристал Крстот Бод Дијамант Везови Египетската божица дијамант мозаик

DEN 1879.92

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
size 1 Round, size 1 Square
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Бренд Име:
магија дијамант сликарство
Pasting Област:
Целосна
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Форма:
Еден
Дијамант форма:
Круг
Шаблон Тип:
Портрет
Рамка:
No
Употреба:
Дома декор&ѕид уметност&ѕид декорација Семејство и хотел декорација, раѓање
колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс
Количина:
Ѕидот Налепници
детали:
Целосна смола круг дијаманти со слика
цена:
Најниска ,Најдобрите и конкурентна
Дијамант Опис:
религијата портрет Кралицата и леопард жесток Нашата Дама самовила марија
Луѓе:
египетската божица
Производи во категоријата