.

.

Одлична цена
Откачен Кадрава Синтетички Чипка Пред Перики Црна Боја 180 Густина Кадрава Коса Glueless Топлина Отпорни На Синтетички Чипка Пред Перики

Откачен Кадрава Синтетички Чипка Пред Перики Црна Боја 180 Густина Кадрава Коса Glueless Топлина Отпорни На Синтетички

DEN 1125.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
#1B
густина:
180%
Чипка Перика Тип:
чипка пред
Перика Должина:
20inches, 24inches
Бренд Име:
QD-Tizer
Стил:
Кадрава
чипка боја:
Светло Кафеава
Број На Модел На:
КС-2W Синтетички Чипка Пред Перика
капа големина:
Просечната Големина
Текстура:
Откачен Кадрава
База Материјал:
Швајцарскиот Чипка
Боја На Коса:
#1B(Црна)
Нето тежина:
320g
Коса должина:
20inch/24inch
густината на косата:
180%
Чипка Перика Тип:
чипка пред перика
Материјал:
Синтетичка Коса
може да се прилагоди:
Yes
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
Предмети по Пакет:
1 Парче Синтетички Чипка Перика + 2 Парче Слободен Перика Капа
Производи во категоријата