.

.

Одлична цена
Плоштадот/Круг Ракотворби Дијамант Сликарство Черепот на Главата и Пиштол Decal Смола Занаети Дијамант Сликарство Крстот Бод Зголеми Цвет H748

Плоштадот/Круг Ракотворби Дијамант Сликарство Черепот на Главата и Пиштол Decal Смола Занаети Дијамант Сликарство

DEN 138.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
Round Drill 20x25cm, Round Drill 25x30cm, Round Drill 35x45cm, Round Drill 30x40cm, Round Drill 40x50cm, Square Drill 70x95cm, Round Drill 50x60cm, Square Drill 40x50cm, Round Drill 60x75cm, Square Drill 35x45cm, Square Drill 45x60cm, Square Drill 30x40cm, Round Drill 55x70cm, Square Drill 50x60cm, Square Drill 25x30cm, Square Drill 55x70cm, Round Drill 70x95cm, Square Drill 20x25cm, Square Drill 60x75cm
Стил:
Европа
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Бренд Име:
TAKEWEALTH
Материјал:
Смола
Форма:
Еден
Дијамант форма:
Плоштад
Шаблон Тип:
Сценско
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Рамка:
No
Број на Бои:
1-45
Производи во категоријата