.

.

Одлична цена
Човечка Коса 3 Снопови Со Затворање Тело Бран Бразилецот Коса Ткаат Снопови Со Затворање Прашувам девојка Remy Коса Може да Се Бојадиса

Човечка Коса 3 Снопови Со Затворање Тело Бран Бразилецот Коса Ткаат Снопови Со Затворање Прашувам девојка Remy Коса

DEN 2490.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Должина:
12 & 14 & 16 & Closure 10, 14 & 16 & 18 & Closure 12, 16 & 18 & 20 & Closure 14, 18 & 20 & 22 & Closure 16, 20 & 22 & 24 & Closure 18, 22 & 24 & 26 & Closure 20, 10 & 12 & 14 & Closure 10, 10 10 10 & Closure10, 12 12 12 & Closure10, 14 14 14 & Closure12, 16 16 16 & Closure14, 18 18 18 & Closure16, 20 20 20 & Closure18, 22 22 22 & Closure20, 24 26 28 & Closure20, 24 24 24 & Closure20, 26 26 26 & Closure20, 28 28 28 & Closure20, 12 12 14 & Closure10, 14 14 16 & Closure12, 16 16 18 & Closure14, 18 18 20 & Closure16, 20 20 22 & Closure18, 22 22 24 & Closure18, 24 24 26 & Closure20, 26 26 28 & Closure20, 12 14 14 & Closure10, 14 16 16 & Closure12, 16 18 18 & Closure14, 18 20 20 & Closure16, 20 22 22 & Closure18, 22 24 24 & Closure18, 24 26 26 & Closure20, 26 28 28 & Closure20
боја:
Природна Боја
Дел Дизајн:
Средниот Дел, Слободни Дел, Три Дел
Пакување:
3 еез Weft & 1 компјутер Затворање
Човечка Коса Тип:
Бразилецот Коса
Може Да Се Permed:
Yes
Најдолг Коса Дел:
>=5%
Материјал Одделение:
Remy Коса
Погоден Умирање Бои:
сите бои
Бренд Име:
Се прашувам девојка
Текстура:
телото бран
Број На Модел На:
човечка коса на снопови со затворање
Производи во категоријата
DEN 8880.00 -14 %