.

.

Одлична цена
YJZT 12.7*13.5 CM Мачка Вреска Луди Цртан филм ПВЦ Високо Квалитетен Материјал Автомобил Налепница Decal Ц1-4127

YJZT 12.7*13.5 CM Мачка Вреска Луди Цртан филм ПВЦ Високо Квалитетен Материјал Автомобил Налепница Decal Ц1-4127

DEN 47.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Висина:
13.5cm
Модел:
Animal Моделот
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Бренд Име:
YJZT
Објектот Ширина:
12.7cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Цртан филм
Име На Модел:
С1-4127
is_customized:
Yes
Објектот Должина:
0cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
ПВЦ
Производи во категоријата
DEN 8880.00 -20 %