.

.

Одлична цена
FT Стил Реални Силикони на Градите Форми за Подобрување на Teardrop Целосна Форма Големи Гради за Крстот Dressers или Трансвестит

FT Стил Реални Силикони на Градите Форми за Подобрување на Teardrop Целосна Форма Големи Гради за Крстот Dressers

DEN 1463.04

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Градите Форма
Бренд Име:
ONEFENG
Број На Модел На:
FT
Количина:
1 пар
Големина:
1200g/pair,1400g/pair,1600g/pair
Тежина:
1200g/pair,1400g/pair,1600g/pair
Материјал:
100% Силикон
Стил:
Teardrop стил на грб, со малку мала конкавна
боја:
Кожата
Карактеристично:
Мека, природно и удобно
Функција:
Издржливи,перат и водоотпорен
сертификација:
ФДУ&ГРУПИ
фабрика:
Yes
ОЕМ И ODM:
Avaliable
Производи во категоријата
DEN 8880.00 -44 %