.

.

Одлична цена
Чист бакар автомобил батерија полнач за Батеријата клип Батеријата менгеме 300A +- 1

Чист бакар автомобил батерија полнач за Батеријата клип Батеријата менгеме 300A +- 1

DEN 278.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Azera-Година:
2010,2008,2011,2015,2009,2014,2013,2012
Тип На Објект:
батеријата се префрлите
Објектот Висина:
1.9cm
Име На Модел:
04050019
Специјални Функции:
300A
Бренд Име:
Jtron
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Објектот Тежина:
120g
Материјал Тип:
Дувачкиот
Година:
2012 2013 2014
Објектот Дијаметар:
1.7cm
Hyundai Модел:
Azera
Објектот Должина:
6.2cm
Објектот Ширина:
2.7cm
Производи во категоријата