.

.

Одлична цена
Маскирна 3D Т-Маица Компресија Поставите Мажите се Кандидира џогирање Одговара на Фитнес Спортски Поставува Долг Ракав Кошула И Панталони Фитнес Тренингот Хулахоп

Маскирна 3D Т-Маица Компресија Поставите Мажите се Кандидира џогирање Одговара на Фитнес Спортски Поставува Долг Ракав

DEN 630.48

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, 3XL
Материјал:
Полиестер,Lycra,Spandex
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
CANGHPGIN
Затворање Тип:
Појас
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Големина:
S/M/L/XL/XXL/XXXL/4XL Plus size jogging suit men
Сезоната:
пролет,лето,есен,зима
Применливи пол:
Men/мажи/mens/masculino/hombre
Прилики:
компресија вежби set/мажи работи облека
Материјал:
Супер еластичен,Брз сува,Дише,stretcy
квалитет:
Висок квалитет на еластична кошула
Функција:
Работи,bodybuilding,фитнес,crossfit,тренингот
Карактеристики:
Моден кавер-3D печатење 2 парчиња/Групи
Спортски постави долго т кошула и панталони:
Долги ракави кошули leggings спорт одговараат на
работи сет мажи:
Маскирна поставите јога одговара
Производи во категоријата