.

.

Одлична цена
10pcs Универзална Калено Стакло Филм Екран Заштитник за 10.1 инчен Таблет со Заштитен Филм Чистење Брише Не Кутија Големина 253x144mm

10pcs Универзална Калено Стакло Филм Екран Заштитник за 10.1 инчен Таблет со Заштитен Филм Чистење Брише Не Кутија

DEN 767.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Транспарентна
Употреба:
PDA
Карактеристики:
Ултра Јасно
Пакет:
NO
Материјал:
калено стакло
Компатибилен Бренд:
Други
Број На Модел На:
10.1 Инчен
Количина:
1 пакет
Производи во категоријата