.

.

Одлична цена
1:6 Скала Famle Главата Sculpt Ада Вонг со Кратка Коса Глава Резба Модел Играчка За 12 Жена Слика Бледо Тело

1:6 Скала Famle Главата Sculpt Ада Вонг со Кратка Коса Глава Резба Модел Играчка За 12 Жена Слика Бледо Тело

DEN 1151.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Пол:
Унисекс
Материјал:
ПВЦ
Предупредување:
Само се вклучени главата
Тип На Објект:
Модел
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Верзија Тип:
Првото Издание
Војник Додатоци:
Војник Делови и Компоненти
Скала:
1/6
Димензии:
1/6
Mfg Серија Број:
Модел
Тема:
Филм & TV
Далечинска Контрола:
No
Број На Модел На:
SL6176
Возраст Опсег:
> 14 Години,5-7 Години,Grownups
Завршување Степен:
Готови Производи
Стоковните Атрибут:
Додатоци
Кукли Тип:
Модел
Бренд Име:
МАК
Големина:
1/6
Производи во категоријата
DEN 8880.00