.

.

Одлична цена
5pcs / многу се Меша бои Овална Везови Brocade Свила Монета Кеси,Чанта, Ѓердан Накит Кеси паричникот Случаен избор на Боја 5

5pcs / многу се Меша бои Овална Везови Brocade Свила Монета Кеси,Чанта, Ѓердан Накит Кеси паричникот Случаен избор

DEN 239.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Должина:
5.5inch
Производ Карактеристики:
Вез
Накит Пакување & Display Type:
Кеси
Број На Модел На:
S-011
Материјал:
Памук
Објектот Тежина:
70g
Објектот Висина:
5.5inch
Објектот Ширина:
5inch
Објектот Дијаметар:
5inch
Производи во категоријата
DEN 8880.00 -40 %