.

.

Одлична цена
КРАЛИЦАТА БУЛЧИНСКИ Вечерни Фустани 2018 Нов Дизајн-линија V деколте, Цвеќиња Долг Формално Сина Домот Вечерни Фустани Облека Де Соаре ZX15

КРАЛИЦАТА БУЛЧИНСКИ Вечерни Фустани 2018 Нов Дизајн-линија V деколте, Цвеќиња Долг Формално Сина Домот Вечерни Фустани

DEN 3071.28

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Бренд Име:
КРАЛИЦАТА БУЛЧИНСКИ
Деколте:
V Деколте
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Sequined,Beading,Бисери,Appliques
Ткаенина Тип:
tulle
Воз:
Никој
Sleeve Стил:
Резервоар
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Моден Елемент:
Илузија
Материјал:
Spandex
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
Број На Модел На:
ZX15
Производи во категоријата