.

.

Одлична цена
ZDPARTS 200*1520mm Автомобил Стил 5D Карбонски Влакна Винил Филм Налепница За Форд Фокус 2 3 Fiesta Mondeo Chevrolet Cruze Џип Renegade

ZDPARTS 200*1520mm Автомобил Стил 5D Карбонски Влакна Винил Филм Налепница За Форд Фокус 2 3 Fiesta Mondeo Chevrolet

DEN 209.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Тип:
3D Карбонски Влакна Винил
Објектот Ширина:
20cm
Објектот Дијаметар:
0.1cm
Објектот Должина:
152cm
Име На Модел:
5d-20*152cm
Бренд Име:
ZDPARTS
Објектот Висина:
0.1cm
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Материјал Тип:
Јаглерод Влакна
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Налепница Сместување:
Целото Тело
Производи во категоријата