.

.

Одлична цена
Рамо до рамо или милји освен ние сме сестра поврзани во срцето BFF Ѓердани За 3 Најдобар пријател Ѓердан подарок за сестра bestfriend

Рамо до рамо или милји освен ние сме сестра поврзани во срцето BFF Ѓердани За 3 Најдобар пријател Ѓердан подарок за

DEN 91.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Оружје И Оклоп
Знаци:
сестрите
Материјал:
Легура
Шема:
BFF Ѓердани
Locket Тип:
Подвижна/Keepsake
објектот стил:
Филм накит
Должина (инчи):
19.6
боја:
сребро бронза бела
Тема:
Цртан филм, ТВ & Филмски Ликови
Тип На Објект:
моден стил
Карактеристики:
Освен Срцето Ѓердан
Модерна/ Гроздобер:
Гроздобер
Знаци:
Рамо до рамо или милји освен
Производи во категоријата