.

.

Одлична цена
TEC1-03107 Heatsink Thermoelectric Кулер Peltier Ладење Плоча 20x20mm Ладење Модул

TEC1-03107 Heatsink Thermoelectric Кулер Peltier Ладење Плоча 20x20mm Ладење Модул

DEN 138.24

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
BINFUL,BINFUL
Класификација:
Лабораториска Опрема За Ладење
Производи во категоријата