.

.

Одлична цена
QiAN SiMAi 1pcs Нова sim картичка адаптер Замена на Делови За MEIZU 5.5 М2 Забелешка Телефон

QiAN SiMAi 1pcs Нова sim картичка адаптер Замена на Делови За MEIZU 5.5 М2 Забелешка Телефон

DEN 71.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
М2 Забелешка M464U
Бренд Име:
Qian simai
Компатибилен Бренд:
За Meizu
Тип:
слотот за sim картичката адаптер
Производи во категоријата