.

.

Одлична цена
За Мицубиши Lancer Evo D Стил ABS Unpainted Буквар Задните Багажникот Багажникот Усна Спојлер Крило 2008-2014

За Мицубиши Lancer Evo D Стил ABS Unpainted Буквар Задните Багажникот Багажникот Усна Спојлер Крило 2008-2014

DEN 1359.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Спојлери
Модел Година:
2008-2014
Lancer-Година:
2010,2011,2008,2009,2012,2015,2014,2013
Осветленост Дел Број:
За Мицубиши Lancer Evo задното крило спојлер
Специјални Функции:
За Мицубиши Lancer Evo спојлер
Објектот Висина:
1inch
Материјал Тип:
FRP
Име На Модел:
За Мицубиши Lancer Evo задното крило
Поставување на Возило:
Задните
Другиот Дел Број:
За Мицубиши Lancer Evo подигање на усна
Бренд Име:
HastonSportsline
Мицубиши Модел:
Lancer
Производителот Дел Број:
За Lancer Evo Багажникот крило
Земја/Регион на Производство:
Кина, Шенжен
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Тежина:
2kg
За Возило Брендови/Модел:
Мицубиши
Гаранција:
Yes
Производителот Дел Број:
не се применува
Земја/Регион на Производство:
Кина
Производи во категоријата