.

.

Одлична цена
STV8217 автентични течен кристал чип 2 ПАРЧИЊА во акции може да се плати

STV8217 автентични течен кристал чип 2 ПАРЧИЊА во акции може да се плати

DEN 120.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Состојба:
Нови
Број На Модел На:
STV8217 автентични течен кристал чип 2 ПАРЧИЊА
Бренд Име:
CazenOveyi
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Пакет:
Меѓународниот стандард
Тип:
pcb
Примена:
DIY
Електронски Компоненти & Материјали:
DC-DC
Електронски Компоненти & Материјали 1:
esp32
Електронски Компоненти & Материјали 2:
esp8266
Електронски Компоненти & 3 Материјали:
amplifie
Електронски Компоненти & Резерви 4:
dht22
Електронски Компоненти & Материјали 5:
stm32
Производи во категоријата
DEN 39.60 -90 %

DEN 32.64 -90 %

DEN 43.20 -90 %

DEN 244.80 -90 %

DEN 6480.00 -90 %