.

.

Одлична цена
SD-полимер батерија 903445 3.7 v 1450mah li-ion батерија

SD-полимер батерија 903445 3.7 v 1450mah li-ion батерија

DEN 180.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
903445
Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Батерија:
Yes
Тип:
батеријата пакет
Пакет:
Yes
Услуга:
Продавница гаранција
Батеријата Својства:
оригиналниот
Тип:
Li-полимер
Производи во категоријата