.

.

Одлична цена
SD таблет компјутер батерија 3055155 3.7 v 3000mah мобилни телефони со батерија

SD таблет компјутер батерија 3055155 3.7 v 3000mah мобилни телефони со батерија

DEN 282.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
3055155
Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Батерија:
Yes
Тип:
батеријата пакет
Пакет:
Yes
Услуга:
Продавница гаранција
Батеријата Својства:
оригиналниот
Тип:
Li-полимер
Производи во категоријата
DEN 8880.00 -70 %