.

.

Одлична цена
Freeshipping 10Pcs/Set СИНА Неутрален 16340 3.7 v Li-ion Батерија 880mAh Батерија CR 123A Батеријата

Freeshipping 10Pcs/Set СИНА Неутрален 16340 3.7 v Li-ion Батерија 880mAh Батерија CR 123A Батеријата

DEN 576.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Поставете Тип:
Само Батерии
Номиналниот Капацитет:
Замена На Батеријата:
Yes
Бренд Име:
kingwei
Тип:
Li-Ion
Батеријата Број:
10pcs
Број На Модел На:
16340
Големина:
16*34(mm)
Батеријата Број:
16340 ( cr 123a )
Марк Капацитет:
880mah
Напон:
3.7v
Тежина:
15g
Тип На Батерија:
Батерија Li јонска Батерија
Батерија Пати:
До 500 Пати
боја:
Сина
Пакување:
10pcs/многу
Место на Потекло:
Кина
is_ прилагодени:
Yes
Производи во категоријата