.

.

Одлична цена
Промоција на Продажба 316L не 'Рѓосувачки Челик Сребрена Тока Кафена Црна Вистинска Кожа Плетенка Wristband Mens Женска Нараквица Алка 7.87

Промоција на Продажба 316L не 'Рѓосувачки Челик Сребрена Тока Кафена Црна Вистинска Кожа Плетенка Wristband Mens Женска

DEN 119.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Granny Шик
Должина:
20cm
Број На Модел На:
Никој
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Геометриски
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Мажи
Материјал:
кожа
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Тип На Објект:
закачам
Обликот:
исто како на слика
Големина:
View The Picture
боја:
исто како на слика
Метали Тип:
316L не ' Рѓосувачки челик
Стил:
Мода,Тренд,Класика
Продавница тип:
Фабрика Продавница
Место на Потекло:
Guangdong Кина(копно)
Должина:
20cm
Производи во категоријата