.

.

Одлична цена
100pcs/многу* Прекрасна Симпатична Цртан филм Кабелот Saver Маска За iPhone 6s 6 плус 5s 8 Pin Полнење Кабел Заштитник, Чувар кабел winder

100pcs/многу* Прекрасна Симпатична Цртан филм Кабелот Saver Маска За iPhone 6s 6 плус 5s 8 Pin Полнење Кабел Заштитник,

DEN 207.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Боја Име:
Кафеава, Златен
Тип На Објект:
Прозорецот Лост & Прозорец Ликвидација На Рачки
Објектот Ширина:
2cm
118i-Година:
2013,2012,2015,2014
Бренд Име:
Dehyaton
Година:
2017
Објектот Висина:
1cm
Материјал Тип:
Пластични
Специјални Функции:
Цртан Филм Кабелот Saver
Објектот Должина:
2cm
За Возило Брендови/Модел:
BMW
BMW Модел:
118i
Објектот Тежина:
0.01kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
кабел winder
Производи во категоријата
DEN 48.00 -28 %

DEN 6480.00 -28 %