.

.

Одлична цена
50pcs/многу MCR100-8 100-8 ДА-92 0.8 A/600V Еден начин SCR triode

50pcs/многу MCR100-8 100-8 ДА-92 0.8 A/600V Еден начин SCR triode

DEN 29.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
MCR100-8
is_customized:
Yes
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
FSXSEMI
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Тип:
IC
Примена:
Меѓународниот стандард
Пакет:
да-92
Производи во категоријата