.

.

Одлична цена
Лаптоп тежок Случај За apple Macbook air 13 про 13 ретината 13 12 случај ракав air 11 про 15 notbook Ranbow боја Школка без лого

Лаптоп тежок Случај За apple Macbook air 13 про 13 ретината 13 12 случај ракав air 11 про 15 notbook Ranbow боја Школка

DEN 311.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
New Pro13 Touch Bar, New Pro15 Touch Bar, Air 11 A1465 A1370, Retina 12 A1534, Air 13 A1466 A1369, Pro 13 CD ROM A1278, Pro With Retina 13, Pro 15 CD ROM A1286, Pro With Retina 15
Затворање Тип:
Не Патент
Број На Модел На:
Лаптоп Ракав
Материјал:
ПВЦ
Пол:
Унисекс
Тип:
Лаптоп Ракав
Применливи модели:
Macbook
Стил:
Лаптоп Случаи
Стил:
Fasion
Бренд Име:
DEHAI
Пакет:
No
Шаблон Тип:
виножито
Производи во категоријата