.

.

Одлична цена
Среќен 18-ти Роденден декорација колекции Број 18 Кристал Дијамант Кристал Bling 5 cm Торта Topper

Среќен 18-ти Роденден декорација колекции Број 18 Кристал Дијамант Кристал Bling 5 cm Торта Topper

DEN 237.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
Легура
Шема:
број
Повод:
роденден
S:
За 3.7 cm*11cm
Производи во категоријата