.

.

Одлична цена
Виножито Школка за заштита Флип Лаптоп Случај За Macbook air 13 про 13 ретината 13 12 air 11 про 15 notbook тежок Случај без лого

Виножито Школка за заштита Флип Лаптоп Случај За Macbook air 13 про 13 ретината 13 12 air 11 про 15 notbook тежок

DEN 131.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
11 air, 12 retina, 13 air, 13 pro A1278, 13 retina, 15 pro A1286, 15 retina, 5 inch
Пол:
Унисекс
Стил:
Fasion
Тип:
Лаптоп Briefcase
Материјал:
ПВЦ
Пакет:
No
Применливи модели:
Macbook
Затворање Тип:
Не Патент
Стил:
Лаптоп Случаи
Број На Модел На:
за macbook ретината 15 инчен
Бренд Име:
DEHAI
Шаблон Тип:
виножито
Производи во категоријата