.

.

Одлична цена
лаптоп 2 Во 1 Случај Мат Матирано Површината Покрие ракав notbook Тешко За MacBook Air Без Лого+НИ Тастатура Покрие Бесплатен Превозот

лаптоп 2 Во 1 Случај Мат Матирано Површината Покрие ракав notbook Тешко За MacBook Air Без Лого+НИ Тастатура Покрие

DEN 306.48

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
11-inch, 13-inch
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Fasion
Тип:
Лаптоп Briefcase
Материјал:
ПВЦ
Пакет:
Yes
Применливи модели:
Macbook
Затворање Тип:
Не Патент
Стил:
Лаптоп Случаи
Број На Модел На:
Лаптоп
Бренд Име:
DEHAI
Производи во категоријата