.

.

Одлична цена
IC RX-2-G RX-2 СОП-16 во акции може да се плати

IC RX-2-G RX-2 СОП-16 во акции може да се плати

DEN 37.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Состојба:
Нови
Број На Модел На:
IC RX-2-G СОП
Пакет:
СОП
Бренд Име:
CazenOveyi
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Тип:
pcb
Примена:
DIY
Електронски Компоненти & Материјали:
DC-DC
Електронски Компоненти & Материјали 1:
esp32
Електронски Компоненти & Материјали 2:
esp8266
Електронски Компоненти & 3 Материјали:
amplifie
Електронски Компоненти & Резерви 4:
dht22
Електронски Компоненти & Материјали 5:
stm32
Производи во категоријата
DEN 43.20 -91 %

DEN 244.80 -91 %

DEN 32.64 -91 %

DEN 249.60 -91 %

DEN 48.00 -91 %