.

.

Одлична цена
Свила PC Случај Покрие лаптоп случај За Macbook air 11 про 13 ретината 12 15 случај ракав notbook тежок Случај 2 во 1 без лого

Свила PC Случај Покрие лаптоп случај За Macbook air 11 про 13 ретината 12 15 случај ракав notbook тежок Случај 2 во

DEN 246.48

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
11 AIR, 12 RETINA, 13 AIR, 13 Pro no retina, 13 Pro with retina, 15 pro no retina, 15 pro with retina
Бренд Име:
DEHAI
Стил:
Лаптоп Случаи
Тип:
Лаптоп Briefcase
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Не Патент
Стил:
бизнис
Применливи модели:
Macbook
Број На Модел На:
За Macbook Pro Воздух Ретината
Пакет:
Yes
Материјал:
PC
Стил:
Мулти-користете Дизајн
Материјал:
висок квалитет PUleather
превозот:
Бесплатен превозот
Функции:
Вода/Нечистотија/Шок Доказ
Додатоци:
Лаптоп Додатоци
Големина:
40cm *25cm*7cm
is_customized:
Yes
Производи во категоријата