.

.

Одлична цена
Almei Прстени за Жените Ангажман Прстен Круна Anello CZ Циркон Накит Сребро Anel Feminino Свадба Бенд Кристал BijouxJ412

Almei Прстени за Жените Ангажман Прстен Круна Anello CZ Циркон Накит Сребро Anel Feminino Свадба Бенд Кристал BijouxJ412

DEN 95.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Прстен Големина:
4.5, 4.75, 5, 5.25, 5.5, 5.75, 6, 6.25, 6.5, 6.75, 7, 7.25, 7.5, 7.75, 8, 8.25, 8.5, 8.75, 9, 9.25, 9.5, 9.75, 10
Метална боја:
Platinum Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Круна Anello
Обликотшема:
Растенијата
Површината Ширина:
12mm
Стил:
Класичен
Повод:
Ангажирање
Поставување Тип:
Prong поставување
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
Almei
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
Yes
Функција:
прстен
Компатибилност:
прстен
Големина:
8мм
Тежина:
2.59g
дијамант:
3pcs
Круна Anello:
ангажирање прстен
прстени за жени:
CZ Дијамантски Накит
Сребро Anel Feminino:
Свадба Бенд
Производи во категоријата