.

.

Одлична цена
Witblue Нови За 10.1 инчен LAZER ALCAMPO 10 Таблета 50pins екран на допир панел Digitizer Стакло Сензор замена Бесплатен Превозот

Witblue Нови За 10.1 инчен LAZER ALCAMPO 10 Таблета 50pins екран на допир панел Digitizer Стакло Сензор замена Бесплатен

DEN 359.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Бела, Црна
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
LAZER ALCAMPO 10.1
Бренд Име:
witblue
фитинг:
LAZER ALCAMPO 10 10.1 инчен екран осетлив на допир
работа:
LAZER ALCAMPO 10
Производи во категоријата