.

.

Одлична цена
За Chevrolet Lacetti 2002~2008 - Автомобил Андроид GPS Navigation Radio TV DVD Player Аудио Видео Стерео Multimedia System

За Chevrolet Lacetti 2002~2008 - Автомобил Андроид GPS Navigation Radio TV DVD Player Аудио Видео Стерео Multimedia

DEN 9060.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Дигитални Медиуми Формат:
Mp3,JPEG,DVD-RAM меморија,Mp4,DVD-R/RW,CD,dvd,WMA
За Возило Брендови/Модел:
Chevrolet
Објектот Големина:
Двојно Din
Din:
Двојно Din
Објектот Тежина:
4kg
Оперативен Систем:
Андроид
Специјални Функции:
Bluetooth,Екран на Допир,ТЕЛЕВИЗИЈА,Мобилни телефони,MP3 Плеери,ЦД Плеер,Built-in GPS,Радио Тјунер
ROM:
16g
Напон:
12V
RAM меморија:
1G
Име На Модел:
ZH-I013-АД-Lacetti
Посебна Карактеристика:
Wifi Функција
Материјал Тип:
Оригиналната-Радио-Табла-Дизајниран
Интерфејс:
plug and play
Макс Надворешна Меморија:
32g
Резолуција:
1024*600
Од Моќ:
45W*5
OSD Language:
Англиски
Големина На Дисплеј:
6.2
Јадра:
Quad Core
Бренд Име:
Liislee
Сместување:
Во Цртичка
Автомобил Производител:
Chevrolet
Производи во категоријата