.

.

Одлична цена
1PC 433Mhz безжичен модул антена 10dbi висока добивка морон антенски 3M кабел за Продолжување SMA машки радио антена #2

1PC 433Mhz безжичен модул антена 10dbi висока добивка морон антенски 3M кабел за Продолжување SMA машки радио антена

DEN 147.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
433Mhz антена----------11
Фреквенција:
433Mhz
Конектор :
sma машки
Отпорност:
50 Ohm
Амбасадорот На Bobbi:
Добивка :
10dbi висока добивка
Продолжување На Кабел:
RG174 3meters
Производи во категоријата