.

.

Одлична цена
лаптоп Мат Rubberized Хард Корица дело +НИ тастатура TPU за Macbook 11 12 13 15 За Mac книга ракав notbook Тешко без лого

лаптоп Мат Rubberized Хард Корица дело +НИ тастатура TPU за Macbook 11 12 13 15 За Mac книга ракав notbook Тешко без

DEN 112.08

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
11 air, 12 retina A1534, 13 air, 13 pro A1278, 13 retina, 15 pro A1286, 15 retina, 2 inch only
Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Лаптоп
Пол:
Унисекс
Применливи модели:
Macbook
Материјал:
ABS
Стил:
Fasion
Тип:
Лаптоп Briefcase
Бренд Име:
DEHAI
Пакет:
No
Стил:
Рамо Кеси
Стил:
Fasion
Производи во категоријата