.

.

Одлична цена
1pcs Професионални Фризерски Престилка Екстра Долга Коса за Сечење Престилки Берберот Дома Стил Салон Фризер Половината Платно

1pcs Професионални Фризерски Престилка Екстра Долга Коса за Сечење Престилки Берберот Дома Стил Салон Фризер Половината

DEN 455.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Црна
Тип На Објект:
Ртовите
Материјал:
Pongee
Големина:
Professional Hairdressing Apron
Број На Модел На:
T032
Бои:
Црна
Големина:
66*100cm
Производи во категоријата