.

.

Одлична цена
SSEA Нови CPU Вентилатор за HP COMPAQ EliteBook 2740P 2740 CPU ВЕНТИЛАТОР P/N: KSB0405HB - 9F73 Бесплатен превозот

SSEA Нови CPU Вентилатор за HP COMPAQ EliteBook 2740P 2740 CPU ВЕНТИЛАТОР P/N: KSB0405HB - 9F73 Бесплатен превозот

DEN 233.04

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Пакет:
Yes
Тип Радијатор:
Воздушно ладење
Број На Модел На:
KSB0405HB - 9F73
Материјал:
Алуминиум & Пластика
Бренд Име:
SSEA
Тип:
Еден Фанови
Производи во категоријата