.

.

Одлична цена
COLORFISH Луксуз 4 кт Asshcer Намали Solitaire ангажман прстени За жените Синтетички SONA Автентични 925 фунта сребрена Свадба Прстен

COLORFISH Луксуз 4 кт Asshcer Намали Solitaire ангажман прстени За жените Синтетички SONA Автентични 925 фунта сребрена

DEN 783.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Прстен Големина:
6, 7, 8
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Ангажирање
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жените
Површината Ширина:
9mm
Бренд Име:
COLORFISH
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
LC011
Компатибилност:
моден жените прстен
Функција:
Женски прстен
прстен видови:
прстени за жени
Дијамант Научно Име:
Синтетички SONA
Дијамант Јасност И Боја Одделение:
АКО, D-E
Главната Дијамант Карат Тежина:
4.0 Карат (9 mm), Asscher намали
Романтична Љубов Подарок:
Луксузна Дијамантски Прстени
Солидна Фунта Сребрен Накит:
Голем Дијамант Ангажман Прстен
Е Прилагодена:
Yes
Гаранција:
Целосно Како Брилијантен Како Минирани Дијаманти
Жените Носат Прстени Повод:
Свадба/Годишнината /Ангажирање/ Партија / Матурска/Подарок
Свадба Печат Прстени:
925
Производи во категоријата