.

.

Одлична цена
Мажите Накит Писма Cufflinks 3Pairs/Многу не ' Рѓосувачки Челик Писмо ткаенината линкови за mens риза ракав Cufflink прибор за облека

Мажите Накит Писма Cufflinks 3Pairs/Многу не ' Рѓосувачки Челик Писмо ткаенината линкови за mens риза ракав Cufflink

DEN 172.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Метална боја:
P за да X, Оставете порака, во цел
Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Стил:
Тренди
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
LEPTON
Број На Модел На:
LEPC0055
Обликотшема:
писмо cufflinks
Квалитет:
Висок квалитет
Cufflinks Функција:
Писмо A - Z Cufflinks
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Главната Боја:
Имитација platinum Позлатен
Примена:
Мажите Француски Кошула
Накит Стил:
прибор за облека
Notice1:
ве молиме оставете порака во вашиот ред, јас ќе го испратам...
Notice2:
P-X оставете порака на вашиот налог.
Производи во категоријата